"Čtyřhodinové tělo" – recenze startuje

Díky úžasné nabídce nakladatelství Jan Melvil Publishing mám jedinečnou možnost číst, a na vlastním těle testovat, knihu Timothy FerrisseČtyřhodinové tělo„. Protože mi recenze typu, autor píše tak a tak a kniha se mi líbila/nelíbila, přijde poněkud obyčejná, rozhodl jsem se pro dlouhodobou recenzi formou testu v knize obsažených postupů a návodů na vlastním těle, popř. tělech svých kamarádů. Těšit se tedy můžete nejen na samotnou recenzi knihy, ale i na postřehy a fotky z tréninků a cvičení, které Tim v knize doporučuje.

První dojem z knihy je docela pozitivní, hlavně proto, že autor nenutí čtenáře, aby knihu četl tradičním způsobem, tedy od začátku do konce (což by při 600 stranách byla pořádná práce), ale vybízí ho, aby knihu používal „jako kuchařku“, potažmo „jako švédský stůl“, tedy četl jen ty pasáže, které nezbytně potřebuje k dosažení svého cíle. Dokonce nejběžnější cíle, které lidé při transformaci svého těla mohou mít, jsou v knize předpřipraveny včetně výpisu stran a kapitol ke čtení (většinou kolem 100 stran) a tak má čtenář od autora už na začátku knihy téměř dokonalý servis.
Už se těším na dobrodružství při testování a vy se můžete těšit, že se už tady během pár dnů dozvíte, který cíl transformace jsem si z Timovi nabídky vybral jako první.

Reklamy

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit / Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit / Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit / Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit / Změnit )

Připojování k %s