"Nízkosacharidová dieta I" – výsledky 30 dnů

Před měsícem jsem psal, že jako první test Timovi knihy jsme si vybrali „Jak se zbavit 9 kg za 30 dnů bez cvičení“, tedy Nízkosacharidovou dietu I., jak jí Tim ve Čtyřhodinovém těle nazývá. 30 dnů uplynulo a tak je čas na hodnocení prvního z Timových návodů.
Jako srovnávací metodu jsme s M, vzhledem k našim tělesným typům a zkušenostem z tréninku, nezvolili sledování kilogramů, ale měření CPC (více o metodě na straně 82 knihy). Naše hodnoty na začátku testu, tedy přesně dva dny po zahájení diety – 16. ledna byly – H: 383 cm, M: 365 cm. Po přesně 30 dnech dodržování návodů z knihy, a to včetně DND, kdy jsme si dávali pořádně do nosu, jsou ve středu 13. února hodnoty CPC následující – H: 369 cm, M: 347 cm (o postupném vývoji vypovídalo první a druhé měření). To znamená úbytek u H: 14 cm a u M: 18 cm! S přihlédnutím k našim tělesným typům (obecně máme oba se snižováním váhy problémy) skvělý výsledek! Tenhle Timův návod tedy jednoznačně funguje a můžeme ho jen doporučit!
Teď si dáme tak deset dnů pauzu a pak otestujeme další Timův návod. Těšíme se, hodnocení bude samozřejmě zase na tomto blogu.

Reklamy

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit / Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit / Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit / Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit / Změnit )

Připojování k %s