Ringoturnaj Royal Rangers 2013

Foto: Karel H., 18. PH Brno

Už podruhé jsem měl tu čest účastnit se největší akce Royal Rangers v ČR v pozici hlavního rozhodčího nebo, jak říká Ježek, sportovního ředitele – což zní určitě líp:-). Po týdnu, kdy už hlava dojmy a zážitky nějak zpracovala, si dovolím krátké ohlédnutí za letošním 16. ročníkem Ringoturnaje RR.
Jak už ve svém článku na webu Ringoturnaje píše Ježek (hlavní organizátor a „šéf“ celého turnaje), letošní „Ringo“ proběhlo až nečekaně hladce a dobře. S tím nemohu, než souhlasit. Mé hlavní díky na tomto místě patří, samozřejmě kromě našeho úžasného Boha, „mým“ rozhodčím, kteří letos podávali tak skvělé výkony, že turnaj hladce „odsýpal“ a nedocházelo ke zbytečným konfliktům s hráči, a to dokonce ani ve vyhecovaném play-off. Takže velké díky všem, tedy Jakubovi P., Jardovi J. a Zdeňkovi V. v kategorii Ranger Kids, Honzovi P. a Tomášovi W. v kategorii Discovery Rangers  a Liborovi B., Kubovi F., Petrovi O., Pavlovi S., Jirkovi M. a Vaškovi H. v kategorii Adventure Rangers. Děkuju!!! I všem dalším, kteří pomohli jako dobrovolníci s rozhodováním ve vloženém turnaji „starců“, tedy Royal Rangers.
Je vidět, že se všichni učíme a zlepšujeme i v dodržování pravidel, až na jeden lehký incident při kontumování zápasu v kategorii Adventure Rangers, se nevyskytly ani žádné konflikty s diváky a kouči týmů, i jejich chování se od loňska velmi, velmi zlepšilo a tedy i jim patří dík! Ukazuje se, že cesta nulové tolerance k porušování psaných i domluvených pravidel, kterou jsem loni začal velmi tvrdě uplatňovat, nese své ovoce.
Na závěr patří moje velké díky Ježkovi za to, že spolupráce byla opět skvělá a bezproblémová, taky za to, že mi dává příležitost pracovat v super týmu Ringoturnaje. Děkuju a pokud budeš, Ježku, chtít, rád přijedu za rok zase…

Reklamy

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit / Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit / Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit / Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit / Změnit )

Připojování k %s