GPS MAZE EUROPE v pražské Stromovce

O víkendu se pražská Stromovka stala, jak jsem si před chvílí někde přečetl, hlavním městem geocachingu. Akci, která se tu konala a kterou naši kamarádi z České asociace geocachingu připravovali dva roky, jsme si samozřejmě nemohli nechat ujít, zvlášť proto, že to bylo poprvé, co se ikona téhle zvláštní kešky objevila jinde než na území Spojených států. Jedinečná příležitost mít v profilu speciální ikonku se nemusí dlouho opakovat.
A jak jsme to viděli my? Výstava, tentokrát ve zbrusu novém stanu a provedení, nezklamala, bylo se na co dívat a s čím si hrát. Jen H nostalgicky vzpomínal na dobu, kdy výstava putovala po Česku ještě jako ČAGeo Flying Circus ve starých vojenských stanech. Byla komornější a stísněnější, ale měla neopakovatelnou atmosféru. Navíc, když zasněžilo v říjnu

Druhým eventem, který nás do Stromovky přilákal a hodně příjemně nás překvapil, byl GCF EU 2013 – 24 hodin Geostromovka. Pořádal ho Ottik Family Team (moc děkujeme ještě jednou!) a skvěle jsme si ho užili. Cílem bylo udržet 24 hodin v pohybu Travel Bug a tak jsem pár stovkami metrů přispěli k tomu, aby se to podařilo. Hlavně R sklidil potlesk za statečný běh i přesto, že ledvinka byla skoro větší“ než on.
Zaslouženou odměnou za běhání pak bylo výborné kafe u Trojského koně, jehož návštěvu můžeme jen doporučit. Fotky jsou jako vždycky v našem albu na Picase.

Reklamy

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit / Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit / Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit / Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit / Změnit )

Připojování k %s