NW Tour u Trojského koně

IMG_1450Minulou sobotu zavítala Nordic Walking Tour 2013 do své tradiční lokality, pražské Stromovky. Co bylo tentokrát jiné, bylo místo startu, které se poprvé nacházelo na pravém břehu Vltavy, přímo naproti Trojskému kanálu, v příjemné hospůdce a přírodní galerii U Trojského koně (pan majitel Ivan N. nám vyšel ochotně vstříc poté, co tradiční místo startu zasáhly povodně). Volba se ukázala jako šťastná, tohle místo je pro Tour jako stvořené, určitě se sem budeme rádi vracet startovat.

Na trasách jsme tentokrát poprvé zkoušeli novinku, více než 18 km dlouhou maratonskou trasu (její mapu na Wandermap.net najdete stejně jako mapu sportovní a pohodové trasy). Nakonec na ní, zřejmě vinou časného času startu, sice nikdo nevyrazil, ale zůstane v nabídce NWT i dál, příští vás čeká v Prokopském údolí v polovině října.

Sportovní trasu trojského zastavení jsme nakonec pojali také hodně pohodově, o čemž svědčí průměrná rychlost 6,2 km/hod., protože Stromovka už začíná být podzimně barevná a tak nás lákala k zastávkám a ke kochání se. Kompletní záznam trasy najdete na Garmin Connect.

Pár fotek z trojského zastavení je tradičně v albu na Picase. Už se těším do Prokopského údolí…

Reklamy

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit / Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit / Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit / Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit / Změnit )

Připojování k %s