Kam o podzimních prázdninách

Fotografie0087První prázdniny letošního školního roku se blíží a možná, stejně jako my, řešíte, co budou vaše děti o podzimních prázdninách dělat. Máme pro vás pár typů.

Můžete využít nabídky našich kamarádů z PS Veteráni Kladno, někteří z vás s nimi byli v „Ledové Praze“, a zúčastnit se 8. Toulání podzimními Jizerkami (podrobnosti najdete na webu).

Nebo můžete využít nabídku naší 37. Přední hlídky Royal Rangers, se kterou připravujeme program na úplný konec podzimních prázdnin a na ředitelské volno, které na J škole po prázdninách následuje. V úterý 29. října bude možnost se seznámit se světem bojových sportů v SKS Aréně, popovídat, pohrát si a potrénovat s kamarádem Honzou Homolkou (kdo to je si přečtěte na jeho webu www.fairplayfighter.cz). Ve středu 30. října vyrazíme na dobrodružné Putování za pokladem do středověku na libušínské hradiště a ve čtvrtek 31. října na cestu plnou poznání Za zvířaty na Madagaskar do Zooparku Zájezd.

Bližší informace a plakát ke stažení už brzy zveřejníme na tomto blogu včetně možnosti online přihlašování, nebo si o ně můžete napsat H na email jan(zavináč)holecek.cz. Těšíme se, že vyrazíte s námi!

Reklamy

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit / Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit / Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit / Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit / Změnit )

Připojování k %s