mámo! táto! pojďte se hýbat! 2014

mtpsh-plakatÚspěšná akce mámo! táto! pojďte se hýbat!, kterou jsme poslední dva roky pořádali jako součást Nordic walking Tour a jejímž jsem programovým koordinátorem (reportáž z letošního mokrého ročníku najdete ve starším příspěvku), se letošním listopadem osamostatňuje a pouštíme ji do „světa“ jako úplně autonomní projekt.

Ve spolupráci a agenturou WT Concept s.r.o. a Českým klubem nordic walking o.s. připravujeme tiskovou konferenci celého projektu v pátek 22. listopadu v Praze na Strahově a pilotní zastavení hned o den později, v sobotu 23. listopadu, v OC Oáza Kladno. Pro příští rok chystáme čtyři zastavení v různých zajímavých přírodních lokalitách Česka.

Podrobnosti o projektu i jednotlivých akcích budou od příštího týdne na webu Českého klubu nordic walking o.s. a určitě je zveřejním i tady. Jako malou ochutnávku prozradím, že osobností kladenského listopadového zastavení bude Petr Kučera, dvojnásobný sportovec Kladenska, 6ti násobný mistr světa a 11ti násobný mistr ČR a především sportující táta z SKS Areny Kladno.

Prezentaci celého projektu mámo! táto! pojďte se hýbat! si můžete stáhnout ve formátu .pdf.

Reklamy

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit / Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit / Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit / Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit / Změnit )

Připojování k %s