Parní jízda kolem Prahy s Albatros Media

twitter-albatrosmediaVšechno začalo jedním twíttem asi před čtrnácti dny. Nakladatelství Albatros Media nás zvalo na jízdu kolem Prahy parním vlakem spojenou s křtem knihy Anatomie parních lokomotiv. Vzhledem k tomu, jak u nás doma vláčky „jedou“, jsme si tuhle příležitost nemohli nechat ujít. Registrace byla dílem okamžiku a my se mohli těšit.

V neděli jsme na pražské hlavní nádraží dorazili trochu s předstihem, abychom si stihli vlak tažený parní lokomotivou s romantickým jménem Šlechtična pořádně prohlédnout; podívali jsme se dokonce do kabiny a k R radosti na roztopený kotel, v klidu nafotili křest a pak už za asistence usměvavé slečny průvodčí usedli do vlaku. Chvíli po jedenácté zapískala parní píšťala a vlak se vydal na hodinu a půl trvající jízdu přes nádraží Praha – Vyšehrad a Praha – Smíchov až na nejkrásnější tratě v Praze a okolí, tzv. pražský Semmering mezi nádražími Praha – Hlubočepy a Praha – Zličín a trať Dalejským a Prokopským údolím mezi zastávkou Zbuzany a nádražím Praha – Hlubočepy.

r-a-h-a-slechticnaHodina a půl rychle uběhla, najdnou Šlechtična zapískala a vjela zpátky na Hlavní nádraží. Ani se nám nechtělo vystupovat, nakonec jsme pořídili ještě pár fotek J a M se Šlechtičnou a vyrazili na lov GPS pokladů. Výlet byl skvělý, moc jsme si ho užili a ještě jednou děkujeme Albatros Media za pozvání! Další fotky najdete v naší nové fotogalerii na Flickru.

smecka-a-slechticna

Reklamy

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit / Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit / Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit / Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit / Změnit )

Připojování k %s