Hra „Praha Royalovská“ pro kamarády z Velkého Meziříčí

IMG_0537O víkendu za námi přijeli kamarádi ze 44. Přední hlídky Royal Rangers ve Velkém Meziříčí. Ubytovali jsme je v klubovně PS Veteráni (moc děkujeme za skvělé a pohodové prostory!) a připravili pro ně hru, kterou jsme „pracovně“ nazvali „Praha Royalovská“.

V pátek po nočním příjezdu (ten byl způsoben mimořádnou událostí na trati Kolín – Praha) bylo jejich prvním úkolem najít si klubovnu, která se měla stát na celý víkend jejich domovem. její souřadnice ukrývala navigace a přesto, že s tímhle typem pracovali poprvé, klubovnu úspěšně našli.

p-r-1V sobotu jsme vyrazili do Prahy, abychom jí prošli po stopách míst z knížek Jaroslava Foglara a naši hosté se pokusili najít několik moc hezkých GPS pokladů. Počasí nám sice úplně nepřálo, foukal vítr a byla dost zima, ale přesto jsme plánovanou trasu zvládli a naši hosté tak viděli všechno, co jsme jim naplánovali. Kolik toho museli pěšky nachodit, vidíte na mapě níže (celou trasu s námi absolvoval „po svých“ náš R, dobře R!).

p-r-2V neděli jsme naše kamarády ještě před odjezdem vzali do „naší“ oblíbené ZOO, do Zooparku na Zájezdě. jako vždy stála návštěva zato, hlavně lvíčata bílých lvů byla úžasná.

p-r-3Pár fotek z celého víkendu plného dobrodružství je ve Flickr albu

Reklamy

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit / Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit / Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit / Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit / Změnit )

Připojování k %s