Hrajeme si rádi

…a občas nám hra udělá opravdu radost. Prodloužený listopadový víkend trávíme doma, protože J bere už týden antibiotika a R kašle jako zasloužený veterán  bitvy u Yper. V neděli beru alespoň „vyvenčit“ M, která je jediný náš zdravý „skřítek“, a vyrážíme na pražské Výstaviště. Původní plán je podívat se na výstavu Naše cesta, kterou nám doporučili naši kamarádi z Pionýra.
IMG_1411171838071

Před pavilonem, v němž se výstava koná, je taková fronta, že se rozhodujeme jít se nejdřív napít něčeho dobrého a přitom zjišťujeme, že se v Křižíkově paláci koná výstava Dětská planeta. Tam vystavují i naši známí z letošních Kamínek, kluci a holky od Mindok, takže program na odpoledne je jasný, jdeme si hrát…
WP_20141116_003
Stánek Mindok nezklame, her je k vyzkoušení spousta! Domů vezeme strategickou hru z období starověkého Egypta jako vánoční dárek, karetní hru, co přivádí hráče na archeologické naleziště a malou krabičku, která obsahuje tři jednoduché kostky, co mají sloužit jako indicie pro vyprávění příběhů. J „chytnou“ tak, že celý večer hází a vypráví, jeden z příběhů dokonce i napíše a nechá se přemluvit, že ho vyfotíme (je na první fotce) a, jak J říká, „pověsíme“ na net. Skvělá hra, rozvíjí fantazii a skutečně „chytne“! Kostičky doporučujeme! Jurasik hrajeme i s naším nejmladším R a vypadá to, že se líbí i jemu, nadšeně sbírá vykopávky a hlavně je krade ostatním. Takže radost veliká!
Reklamy

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit / Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit / Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit / Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit / Změnit )

Připojování k %s