Svíčky na hladině a výlet na západ

Slibovali jsme, že tenhle blog bude informovat o tom, co právě děláme. První polovina Adventu byla u nás ve znamení návštěv vystoupení našich skřítků.

Začátkem prosince pro nás J škola připravila už tradiční vánoční vystoupení a vánoční trhy, bylo to fajn jako vždycky a zase jsme si to skvěle užili. O týden později čekal „velký“ okamžik naši M, první veřejné vystoupení s oddílem synchronizovaného plavání Medůza Kladno. Před vystoupením bylo třeba se řádně posílit…

WP_20141205_001
…aby M vydržela až do tradičního závěru, přání pohodových Vánoc v podobě sestavy se svíčkami plovoucími na hladině. Bylo to skvělé, děkujeme!!!
WP_20141211_002
Před víkendem jsme s M stihli ještě výlet na západ, za našimi kamarády z 15. Přední hlídky Royal Rangers, kteří v Černošíně provozují středisko Víteček a Základní školu speciální. Bylo potřeba probrat některé detaily fungování služby 15. Přední hlídky podle nových stanov Royal Rangers v ČR a zjistit, v čem může být NR Royal Rangers aktuálně Tomášovi R. a jeho týmu nápomocna. Děkujeme za skvělý čas nabitý informacemi a za to, že jsme zase mohli vidět a slyšet, jak Bůh žehná službě v „zapomenutém“ kraji!
WP_20141212_001
Reklamy

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit / Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit / Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit / Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit / Změnit )

Připojování k %s