Vánoce plné zvířátek a her

Advent se přehoupl do Štědrého dne a s ním začali už tradiční HaMaJaMaR;-) Vánoce. Dopoledne Štědrého dne trávíme u kamarádů v ZOOparku Zájezd, stejně jako loni sem jedeme hlavně ozdobit zvířátkům stromeček dobrotami, poděkovat za možnost vidět ZOO „pod kůži“ a popřát všechno dobré do nového roku. Máme štěstí, pan ředitel Jirka M. má čas, tak si užíváme návštěvu zázemí a možnost vidět nablízko zvířata, která jsme dosud takhle zblízka neviděli. Páreček gepardů a servalové nadchnou hlavně JR se zas moc líbí den staří chameleoni.

WP_20141224_003Loučíme se s panem ředitelem, jdeme dát kozám a lamám něco dobrého pro jejich mlsné jazýčky a vyrážíme domů, abychom nezmeškali Štědrý večer. Protože skřítci byli hodní, mohou si užít sportovní vybavení a hry, které si přáli.

WP_20141227_014Na první svátek Vánoční jsou skřítci u babičky, odkud na sv. Štěpána jedeme navštívit rodiče a prarodiče do Brna. Tady nesmí chybět procházka historickým centrem města, společné vymýšlení a vytvoření HaMaJaMaR;-) PFka a v sobotu výlet do místní ZOO, která má v zimě své zvláštní kouzlo a my ji máme v období bez listí na stromech moc rádi. Možná proto, že k Beringii s vlky, polárními liškami a bobry se zima prostě hodí víc, než ostatní roční období. Večer nemůže chybět hra, tentokrát naše nejoblíbenější ALBIovka.
Reklamy

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit / Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit / Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit / Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit / Změnit )

Připojování k %s