Pololetní prázdniny ve znamení čokolády a letadel

WP_20150130_003První pololetí školního roku je úspěšně za námi, J i M jsou s výsledky spokojení a my s M také. Za odměnu už tradičně vyrážejí s oddílem na akci Ledová Praha.

Tentokrát jejich cesta vede do Náprstkova muzea, na Staroměstskou radnici a končí v muzeu čokolády, které si hlavně R dost užívá, zvláště ochutnávkovou část. To mu ale nebrání při cestě domů dojíst svoji tabulku čokolády a zbytek svačiny.

WP_20150131_010V sobotu nás zlákají kešky na Letišti Václava Havla. Protože jedeme od babičky, posbíráme cestou pár pokladů, na které jindy nebyl čas a příležitost, prohlédneme si nový vyhlídkový násep u přistávací dráhy mezi Makotřasy a letištěm a konečně parkujeme na letišti. Jsme zvědaví, před pár lety jsme tu nějaké kešky lovili, ale moc na nás nezapůsobily. Tentokrát je všechno jinak. Už první poklad, GC3W9VR Letiště Václava Havla Praha pobaví, vůbec by nás nenapadlo, že pár metrů od místa, kde pravidelně vyzvedáváme M, když přilétá ze služebních cest, je taková hezká krabička. Nejvíc ale nakonec potěší krabička z kategorie těch, které už pár let skoro nelovíme, mystery keš GC1RH4N Na Letišti. Doma, když se na ni H dívá, přijde mu, že by mohla být jednoduchá a realita ukazuje, že nejen jednoduchá, ale i zábavná. Dozvíme se při luštění spoustu nového o letišti, podíváme se na letadla a nakonec se i moc hezky projdeme vinou toho, že H ještě není úplně zžitý s novou geoaplikací a nevšimne si, že neuložil správné souřadnice finálky. Odměnou je nám dobrá večeře a hlavně J i pár modelů prehistorických zvířat na Šestce.

WP_20150131_011Fotky jsou v galeriích – Ledová Praha a Poklady na Letišti Václava Havla.

Reklamy

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit / Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit / Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit / Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit / Změnit )

Připojování k %s